Profile

neghar haraf

Contact Details

Social Links

Bio

بازارUlus

بازار اولوس مختص آن دسته از توریست هاست که به دنبا اجناس برند اما ارزان تر می گردند. تنوع اقلام در آن جا به طرز قابل توجهی بالاست و هیچ شخصی با هر سلیقه و بودجه ای از آن دست خالی برنمی گردد. از بهترین مکان ها برای تهیه لباس های عالی و خوش دوخت که تا مدتی طولانی قابل استفاده می باشند. عنوان دیگر این محوطه society market است. برای رسیدن به اولوس باید به سمت محله اورتاکوی و خیابان جاییر حرکت کنید.  

بازار kadikoy

چنانچه شما هم در دسته عاشقان بازار گردی و خرید کردن در تور استانبول ارزان قرار دارید، توصیه می کنیم حتما به محله مشهور کادیکوی سری بزنید. بازار محلی آن جا در بین اهالی و همچنین گردشگران دارای اهمیت و محبوبیت بسیاری ست. دسترسی راحت و سریع، هتل های متنوع اطراف با قیمت های خوب و مناظر زیبا، سبب شده تا شمار زیادی از افراد، آن جا را به عنوان محل اقامت خود در طی سفر انتخاب کنند. هرچند عمده شهرت کادیکوی از بازار آن سرچشمه گرفته، اما آثار تاریخی مهم موجود نیز پای بسیاری را به همین حوالی، در قسمت آسایی شهر می کشد.

 به گزارش سفر باتو ، از آن جا که تعداد لباس زنانه فروشی ها در این بازار به طرز واضحی بیشتر از هر مورد دیگری ست؛ خانم ها عمده مشتریان را شامل می شوند. با اطلاع از این جاذبه و سایر دیدنی های جالب شهر، می توانید با یک جست و جوی ساده از طیف قیمت تور استانبول با خبر شده و تجربه ای هیجان انگیز و فوق العاده را برای خود رقم بزنید.  

بازارbesiktas 

بشیکتاش، از جمله معروف ترین محله های بزرگ و پرجمعیت شهر که شهرت زیادی در بین توریست های خارجی دارد. عمده شهرت این بخش، به تیم فوتبال آن مربوط می شود؛ با این حال حضور کاخ دلمه باغچه، هتل پنج ستاره کمپینسکی، موزه های نیروی دریایی و نقاشی به همراه نمای دلپذیر تنگه بسفر موجب شده تا بسیاری به گشت و گذار در بشیکتاش علاقه مند باشند. اگر برای تان جالب است تا مردم ترکیه را بیشتر بشناسید و با خلق وخوی ان ها آشنا شوید؛ بازار گردی سرگرمی مهیجی خواهد بود. انواع پوشاک زنانه و بچگانه ارزان، مناسب و با کیفیت، کیف و کفش مرغوب و... به وفور به چشم می خورند.

در مجموع امروزه سفر به ترکیه دیگر چندان گران تمام نمی شود؛ با وجود اقسام متنوعی از تور لحظ آخری استانبول می توانید به طور واضحی در هزینه ها صرفه جویی کرده و در عین حال از سفر خود لذت ببرید